+420 608 505 298

volat můžete v otevírací době, jindy, prosím, využijte kontaktní formulář

nám. TGM 1

autobusové nádraží L.n.B.
751 31 Lipník nad Bečvou

Po - Pá od 7:00 do 17:00

Sobota od 7:00 do 12:00
Neděle ZAVŘENO

Rezervace květin

Rodinné Svatební kytice


Na přání navážeme svatební kytice, které pomohou k dokonalosti Vašeho jedinečného dne. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a důkladně vybíráme květiny.

Snadné objednání

Květiny a kytice si můžete dopředu objednat přes kontaktní formulář nebo telefonicky na čísle +420 608 505 298

Možnost doručení

V rámci Lipníku nad Bečvou a blízkého okolí Vám můžeme kytici doručit na smluvené místo v domluvený termín

Pohodlná platba

V našich kamenných pobočkách květinářství lze platit také bezhotovostně kartou Mastercard nebo VISA

Fotogalerie

Vážeme kytice k příležitostem, jako jsou svátky, narozeniny, významné výročí, svatby apod. Také pro Vás na míru vytvoříme vazby a aranžmá, které mají sezonní charakter např. Valentýn, Velikonoce, MDŽ, Památka zesnulých, Vánoce.


Zobrazit vše

Sortiment

Řezané květiny

Zhotovíme Vám z čerstvých květin kytici, která udělá radost té pravé osobě. Ke každé vazbě přistupujeme individuálně a pečlivě volíme květiny, aby se hodily k charakteru akce.

Svatební kytice

Na přání navážeme svatební kytice, které pomohou k dokonalosti Vašeho jedinečného dne. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a důkladně vybíráme květiny.

Smuteční vazby

K smutné události, jako např. smrt, umrtí, patří i rozloučení s osobou blízkou, které by mělo být důstojné za použití květin, které by udělaly dané osobě radost.

Dosadba

Na prodejně prodáváme také sezónní dosadbu zeleniny dle ročního období. Pečlivě vybíráme kvalitní sazenice jahod, rajčat, dýní, salátů, květáků a řady dalších druhů.

Doplňkový prodej

Kromě samotných květin u nás můžete nakoupit také truhlíky a květináče různých velikostí, substráty, hnojiva, mulčovací kůru a jiné pomocníky pro celoroční péči o květiny.

Dárkové předměty

Nestíháte zajistit drobnou pozornost? Ke kytici si můžete vybrat z drobných dárkových předmětů a balíčků.

Rezervace květin

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace